این 3 ساختمان از لیست خطرناک حذف شدند


آفتاب نیوز :

علی صالحی ضمن تشریح اقدامات دادستانی تهران در رصد وضعیت ساختمان های ناایمن پایتخت، گفت: در نتیجه نظارت مستمر این دادسرا در راستای حفظ حقوق مردم و پیشگیری از حوادث، اموال متعلق به برج سفید افسریه و بازار مواد شیمیایی واقع در منطقه 15 تهران از ثبت حذف شدند 129 ملک پرخطر در تهران حذف شدند.

دادستان تهران افزود: اقدامات در خصوص ایمن سازی ساختمان «خوانساری بنکداری» در آخرین جلسه مردادماه سال جاری با حضور مالک و سازمان آتش نشانی؛ تایید و مقرر شد در صورت نصب سیستم اعلام حریق، این ساختمان از لیست ساختمان های خطرناک حذف شود.

صالحی با تاکید بر نظارت مستمر دادستانی بر ایمن سازی ساختمان های پرخطر پایتخت و برگزاری جلسات متعدد با متولیان و مالکان، تصریح کرد: یکی از خطرناک ترین مکان های منطقه 15، چایخانه با وجود تعداد زیاد است. ساختمان های افراطی پیگیری شده و تاکنون اقدامات موثری در جهت ارتقای تجهیزات ایمنی انجام نداده است با دستور دادستان مهر و موم شده است.

دادستان تهران همچنین به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص ایمن سازی منطقه 15 پرداخت و از انجام اقدامات اصلاحی موثر در مجموعه مصلی امام رضا (ع) و صدور تاییدیه نیروی سازنده برای مراحل یک تا چهار خبر داد. روستای شهید بروجردی و سایر واکسیناسیون های لازم طبق دستورالعمل سازمان آتش نشانی انجام می شود.

صالحی تاکید کرد: دادستانی تهران در راستای حفظ حقوق مردم تصمیم گرفته است ساختمان های ناایمن را در تمام مناطق پایتخت رصد کرده و روند ایمن سازی مناطق خطر را تا حصول نتیجه نهایی به طور مستمر کنترل کند. به دست آمده است.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

کراتین بدنسازی: راهی بهتر برای تقویت عضلات
معرفی تعمیر چاپگر: آیا چاپگر شما نیاز به تعمیر دارد؟
مکمل گینر: راهکاری موثر برای افزایش وزن و حجم عضلات
Meet Realtor Canada Langley: Your Key to Finding Your Dream Home
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the World of Property Investment
تماس با ما